Naši dopravci

Vážení zákazníci, 

  chtěli bychom Vám představit touto cestou dopravce, které využíváme k doručování Vašich objednávek. Jelikož  je naším hlavním dopravcem Zásilkovna s.r.o. a už jsme se setkali s tím, že mnoho z Vás nemá s touto společností zkušenost, chtěli bychom Vám jejich služby lépe popsat. 

 

 

 

 

  My u této společnosti využíváme službu doručení na adresu a doručení do výdejních míst - Z pointů, ale o nich až za chvíli. Doručení na Vámi zvolenou adresu funguje u Zásilkovny stejně, jako jste zvyklí u jiných přepravních společností (PPL, DPD, Česká pošta,...). My Váš balíček předáme Zásilkovně a ona ho expeduje přes velká depa přímo k Vám domů (nebo jinou zvolenou adresu). Z naší zkušenosti můžeme tento způsob doporučit, protože ve většině případů Zásilkovna doručí Váš balík rychleji, než třeba Česká pošta. U nás na e-shopu tuto přepravu nazýváme jako "Zásilkovna - až k Vám domů", tak se ji nebojte využít. 

  Pokud při výběru dopravy zvolíte "Zásilkovna Z point" doručí Váš balíček do partnerského výdejního místa - Z pointu. Pro ty kdo neví, co takzvané Z pointy jsou a kde si mají balík vyzvednout, uvedeme Vám příklad: Paní Novotná provozuje obchůdek s látkami v menší obci jménem Lhota. Její tržby nejsou tak velké, jak by si přála a proto se spojí se Zásilkovnou. Kromě prodejny látek teď její obchod bude sloužit jako výdejní místo. Do tohoto obchodu, třeba právě nedaleko Vašeho bydliště, jednou nebo i víckrát denně jezdí závoz a doručuje balíky. Vy si po obdržení SMS, že je Váš balíček k vyzvednutí, můžete kdykoli v otevírací době obchodu pro balík přijít. Paní Novotná dostane za každý balík nějaký bonus pro její podnikání a Vy nemusíte čekat doma než kurýr přijede nebo dokonce stát frontu na poště. Třeba i Vy jezdíte denně z práce kolem takového obchodu, kde si můžete své objednávky vyzvedávat. Upozorňujeme, že tento způsob dopravy je nejlevnější a také minimálně o den rychlejší

  Další možností dopravy je všem známá Česká pošta, u které využíváme pouze doručení na adresu ("Česká pošta - balík do ruky"). Podle toho jakou adresu vyplníte jako doručovací, tam Vám Česká pošta Vaši zásilku přiveze. Dodací lhůty jsou vždy jiné a u tohoto dopravce nemůžeme včasné dodání vždy zaručit. Vždy Vás opět kontaktuje buď telefonicky nebo SMSkou, jako u jiných dopravců. U České pošty je cena vyšší, protože nemají jednotně stanovený ceník a my nedokážeme odhadnout průměrnou váhu a rozměry Vašich objednávek. Administrace je pro nás složitější, ale je možné přes ni zasílat i rozměrově a váhově větší zásilky a proto ji nadále využíváme. Děkujeme za pochopení. 

  Při dokončování objednávek je možné zvolit i osobní odběr, který je samozřejmě zdarma! Vždy je vyzvednutí možné po předchozí domluvě u nás v Sadové u Hradce králové. Jakmile máme Vaši objednávku připravenou, ihned Vás kontaktujeme a domluvíme si předání. 

  Váš tým Autodoplňky MH. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení