Naši dopravci

Vážení zákazníci, 

  chtěli bychom Vám představit touto cestou dopravce, které využíváme k doručování Vašich objednávek. Jelikož  je naším hlavním dopravcem Zásilkovna s.r.o. a už jsme se setkali s tím, že mnoho z Vás nemá s touto společností zkušenost, chtěli bychom Vám jejich služby lépe popsat. 

 

 

 

 

  My u této společnosti využíváme službu doručení na adresu a doručení do výdejních míst - Z pointů, ale o nich až za chvíli. Doručení na Vámi zvolenou adresu funguje u Zásilkovny stejně, jako jste zvyklí u jiných přepravních společností (PPL, DPD, Česká pošta,...). My Váš balíček předáme Zásilkovně a ona ho expeduje přes velká depa přímo k Vám domů (nebo jinou zvolenou adresu). Z naší zkušenosti můžeme tento způsob doporučit, protože ve většině případů Zásilkovna doručí Váš balík rychleji, než třeba Česká pošta. U nás na e-shopu tuto přepravu nazýváme jako "Zásilkovna - až k Vám domů", tak se ji nebojte využít. 

  Pokud při výběru dopravy zvolíte "Zásilkovna Z point" doručí Váš balíček do partnerského výdejního místa - Z pointu. Pro ty kdo neví, co takzvané Z pointy jsou a kde si mají balík vyzvednout, uvedeme Vám příklad: Paní Novotná provozuje obchůdek s látkami v menší obci jménem Lhota. Její tržby nejsou tak velké, jak by si přála a proto se spojí se Zásilkovnou. Kromě prodejny látek teď její obchod bude sloužit jako výdejní místo. Do tohoto obchodu, třeba právě nedaleko Vašeho bydliště, jednou nebo i víckrát denně jezdí závoz a doručuje balíky. Vy si po obdržení SMS, že je Váš balíček k vyzvednutí, můžete kdykoli v otevírací době obchodu pro balík přijít. Paní Novotná dostane za každý balík nějaký bonus pro její podnikání a Vy nemusíte čekat doma než kurýr přijede nebo dokonce stát frontu na poště. Třeba i Vy jezdíte denně z práce kolem takového obchodu, kde si můžete své objednávky vyzvedávat. Upozorňujeme, že tento způsob dopravy je nejlevnější a také minimálně o den rychlejší

  Další možností dopravy je všem známá Česká pošta, u které využíváme pouze doručení na adresu ("Česká pošta - balík do ruky"). Podle toho jakou adresu vyplníte jako doručovací, tam Vám Česká pošta Vaši zásilku přiveze. Dodací lhůty jsou vždy jiné a u tohoto dopravce nemůžeme včasné dodání vždy zaručit. Vždy Vás opět kontaktuje buď telefonicky nebo SMSkou, jako u jiných dopravců. U České pošty je cena vyšší, protože nemají jednotně stanovený ceník a my nedokážeme odhadnout průměrnou váhu a rozměry Vašich objednávek. Administrace je pro nás složitější, ale je možné přes ni zasílat i rozměrově a váhově větší zásilky a proto ji nadále využíváme. Děkujeme za pochopení. 

  Při dokončování objednávek je možné zvolit i osobní odběr, který je samozřejmě zdarma! Vždy je vyzvednutí možné po předchozí domluvě u nás v Sadové u Hradce králové. Jakmile máme Vaši objednávku připravenou, ihned Vás kontaktujeme a domluvíme si předání. 

  Váš tým Autodoplňky MH.