Tým AUTODOPLŇKY MH

Naši milí zákazníci,

chtěli bychom Vám napsat něco o nás, týmu Autodoplňky MH. Kdo u nás nakupoval, jistě ví, že si zakládáme na osobním přístupu a vřelé komunikaci. Snažíme se Vám denně přinášet profesionalitu skrze naše služby a produkty, ale zároveň chceme, abyste se u nás cítili jako v příjemné a přátelsky naladěné prodejně autodoplňků a autokosmetiky. 

Náš Matěj je klučina, co má rád auta a zajímá se o detailing, neboli detailní ruční mytí aut. Se svým tátou vlastní velkoobchodní firmu s autodoplňky a kosmetikou. I díky tomu je náš sortiment rozsáhlý a i kdyby jste u nás nenašli co hledáte, stačí se ozvat a věřte, že společně ze sortimentu velkoobchodu něco vybereme. Je tedy znát, že tento obor je pro něj denním chlebem... ale pokračujme v příběhu dál. Po střední škole se Matěj rozhodl, že by bylo fajn mít e-shop s opravdu jen těmi kvalitními a zároveň cenově dostupnými autodoplňky. Na českém trhu s autodoplňky naleznete spoustu e-shopů a obchodů, které nabízejí neustále stejné produkty a ne nic nového. Na našem e-shopu ovšem najdete značky, které jen tak nevidíte doslova na každém rohu.... nebo spíš v regálu? Snažíme se pro Vás vybírat značky se stálou kvalitou, designem a moderními vychytávkami. Chceme aby naše značky šly s dobou stejně jako se o to snažíme my na našem e-shopu. 

Věřte nebo ne, ale ve dvou se to lépe táhne. Proto na to není náš Matěj sám a se zpracováním textového obsahu na e-shopu, sociálními sítěmi, reklamou a balením objednávek mu pomáhá jeho drahá polovička. Jestli Vás zaujala naše grafika loga a bannerů, nebo třeba fotky na našem instagramu prozradíme Vám, kdo se zatím schovává. Je to naše dlouholetá kamarádka Daniela, bez které by náš e-shop, ani sociální sítě nebyly zdaleka tak profesionální. 

Takže tohle jsme my... my dva, co se kromě svých zaměstnání snaží realizovat v tom, co mají rádi! A přesně my dva, Vám děkujeme za Vaši přízeň a věrnost.

Tým Autodoplňky MH.