FM modulátor s handsfree pro 2 telefony + USB + USB-C

Kód: 63011
Tip
Značka: MY WAY
469 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…
FM modulátor s funkcí Bluetooth HandsFree pro dvě zařízení a 3 zásuvkami pro nabíjení zařízení. Univerzální pro vozidla 12 / 24V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíječka s USB-A zásuvka má funkci Auto-ID, která automaticky identifikuje baterii zařízení příslušným nastavením nabíjecího výkonu. Zásuvka USB-C podporuje rychlé nabíjení Power Delivery (PD). Jedna ze zásuvek USB-A má funkci Quick CHarge 4.0+ (QC4.0 +), která umožňuje velmi rychlé nabíjení baterie zařízení podporujících tuto technologii.

Podporuje bezdrátový přenos Bluetooth 5.0 A2DP s možností připojení 2 telefonů, funguje jako sada handsfree - má vestavěný mikrofon a přenáší zvuk do reproduktorů vozidla prostřednictvím přenosu FM, podporuje také karty TF a USB disky.

Na displeji se zobrazuje volmetr, který zobrazuje aktuální stav baterie vozidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky interiéru
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MY WAY je moderní značka zabývající se produkty, které Vám denně usnadní nabíjení mobilních zařízení při Vašich cestách. Nabízí nabíječky, nabíjecí a synchronizační kabely, držáky, powerbanky, sady handsfree... Společnými rysy všech produktů MYWAY jsou vysoká kvalita, inovace, atraktivní vzhled - jedná se o prémiové produkty, které se v těchto ohledech neliší od produktů známých světových značek. Extrémně estetické a pevné balení dotváří image produktů MYWAY.