Hybrid Solutions - keramická ochrana ve spreji

Kód: 2634
379 Kč
Skladem

Pomáhá povrchům zůstat déle čistší. Složení s SIO2 poskytuje nepřekonatelný hydrofobní efekt a keramickou ochranu, která vydrží až 12 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramický coating ve spreji je špičková metoda dlouhodobé keramické ochrany povrchu vozidla. Tento přípravek, který se snadno používá, se rozstřikuje a utírá s minimálním úsilím, přičemž poskytuje vysoký lesk a ochranu. Také zároveň poskytuje bezkonkurenční hydrofobní efekt a keramickou ochranu, která vydrží minimálně 6 měsíců a pomáhá předcházet opětovnému ukládání prachu na vnější straně povrchů.

Všestranný pomocník
Keramický coating ve spreji můžete použít na všechny vnější povrchy a to včetně skel a světlometů!

Před umytím nebo aplikací dalšího coatingu nechte 24 hodin vytvrdnout. K odstranění nedokonale rozetřeného coatingu (skvrny/pruhy) použijte vlhkou mikrovláknovou utěrkou.

3 přednosti keramického coatingu:

 

POMÁHÁ VAŠEMU VOZU ZŮSTAT DÉLE ČISTŠÍ

Super hydrofobní polymery a SiO2 polymery dodávají OKAMŽITOU vodoodpudivost, efekt sheetingu a ochranu proti chemikáliím, která může trvat až 12 měsíců! Redukuje skvrny od tvrdé vody a usazeniny nečistot, takže mytí a sušení bude hračka.

 

LESK

Dodává brilantní zrcadlový lesk, který zvýrazňuje hloubku barev a finiš.

 

VŠESTRANNOST

Lze použít na všechny vnější povrchy, včetně skla, světlometů, plastů a kol. Nedoporučuje se pro plátěné střechy kabrioletů.

Doplňkové parametry

Kategorie: PROFI autokosmetika
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: