Hybrid Solutions - keramický autošampon s voskem

Kód: 38531
329 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Autošampon poskytuje větší ochranu s kratší dobou schnutí. Obsahuje super hydrofobní polymery a SIO2 polymery, které zvyšují efekt beadingu a poskytují ochranu na celé měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek lze pravidelně používat samostatně nebo ve spojení s jinými přípravky řady Hybrid Solutions, abyste rychle získali lesk a ochranu a zároveň dodali povrchu vašeho vozidla keramickou ochranu a super hydrofobní polymery. Tento přípravek dodá exteriéru vašeho vozidla nový vzhled a pomůže vašemu vozu zůstat chráněný před vlivy okolního prostředí, aniž byste museli provádět pracný detailing vyžadovaný u tradičních přípravků. Jednoduše umyjte vozidlo, nastříkejte přípravek a setřete do sucha.

Přípravek dokonce urychlí proces sušení a zabrání vzniku skvrn od tvrdé vody! S keramickým voskem na mokrý lak Turtle Wax Hybrid Solutions nebyla péče o auto nikdy snazší. 

Obsah balení je 1,42 l.

5 předností autošamponu s voskem:

 

ČISTOTA, LESK A OCHRANA ZA KRATŠÍ DOBU

Čištění všech povrchů bez poškrábání, které zanechává brilantní lesk s ochranou proti chemikáliím, která vydrží měsíce.

 

VYLEPŠENÁ KERAMICKÁ OCHRANA

Super hydrofobní polymery a SiO2 polymery vytvářejí odolnou bariéru pro vozy s coatingem i bez něj. Jedinečná směs zvyšuje efekt beadingu a sheetingu a současně šetří spoustu času potřebného na sušení.

 

SUPER KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ

Méně je více! Pro běžné čištění je potřeba pouze 1 víčko přípravku na litr vody.

 

POSTUPNÉ VRSTVENÍ

Opětovné nebo pravidelné čištění přidává další vrstvy ochrany, odpuzuje vodu a nečistoty.

 

ROZJASŇUJE PLASTY

Vylepšuje vzhled a dodává lesk vnějším ozdobným plastovým prvkům.

Jak přípravek používat?

Přípravek promíchejte otáčením vzhůru nohama a zpět do vzpřímené polohy. Pro běžné čištění přidejte do kbelíku 1 víčko autošamponu s voskem na 1 litr vody. Opláchněte vnější povrchy silným proudem vody, abyste odstranili volné nečistoty a ochladili povrch. Umyjte vozidlo shora dolů pomocí mycí rukavice z mikrovlákna. Rukavicí jemně promíchejte mycí roztok a naneste jej na povrch, abyste odstranili nečistoty z vnějších povrchů. Povrch umývejte po jednotlivých panelech a důkladně jej opláchněte mírným postřikem vody, abyste viděli efekt beadingu. Aby se maximalizoval lesk a efekt beadingu, v případě potřeby mytí zopakujte. Nakonec použijte velké množství vody pro opláchnutí a vyvolání efektu sheatingu. Podle potřeby otřete dosucha utěrkou.

TIP:

Nepoužívejte na plátěné střechy kabrioletů. Nepoužívejte na horké povrchy nebo na přímém slunci. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PROFI autokosmetika
Hmotnost: 1.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: