NÁSTĚNNÁ NABÍJEČKA S LED SVĚTLEM + ADAPTÉRY

Kód: 63048
379 Kč
Skladem

Stylová nabíječka na 220V se 4 USB-A vstupy a dotykově ovládanou svítilnou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Nástěnná nabíječka se 4 USB-A zásuvkami. Celkový výkon USB zásuvek je 4,4A s funkcí Auto-ID - automaticky identifikují baterii zařízení a podle toho upraví nabíjecí výkon.

Sada obsahuje 2 adaptéry - zástrčky pro zásuvky EU (Evropa) a UK (Velká Británie) a po odklopení vidlice pro montáž adaptérů o 90° lze připojit do zásuvky USA (USA).

Vybaveno dotykovou LED svítilnou - krátkým stisknutím svítilnu zapnete/vypnete, delší stisk při zapnuté svítilně umožňuje nastavit jas světla. Vysoce kvalitní produkt v atraktivním balení, třída PREMIUM.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické
Hmotnost: 0.26 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MY WAY je moderní značka zabývající se produkty, které Vám denně usnadní nabíjení mobilních zařízení při Vašich cestách. Nabízí nabíječky, nabíjecí a synchronizační kabely, držáky, powerbanky, sady handsfree... Společnými rysy všech produktů MYWAY jsou vysoká kvalita, inovace, atraktivní vzhled - jedná se o prémiové produkty, které se v těchto ohledech neliší od produktů známých světových značek. Extrémně estetické a pevné balení dotváří image produktů MYWAY.