Silikonová podložka s bočnicemi

Kód: 58124
82 Kč
Skladem

Gumová protiskluzová podložka s bočnicemi, sloužící pro odložení předmětů na palubní desku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silikonová protiskluzová podložka do auta dosahuje vysoké přilnavosti i na šikmé ploše palubní desky. Zajišťuje předměty jako např. mobilní telefon, navigace, klíče nebo brýle proti pohybu na palubní desce.

Díky výřezům v bocích slouží protiskluzová podložka také jako stojánek na telefon nebo navigaci. Díky výřezům ve spodní a horní části podložky nepřekáží napájecí kabel při dobíjení telefonu nebo navigace.

Před umístěním protiskluzové podložky do auta je třeba se přesvědčit, že povrch palubní desky je zbaven prachu. Při ztrátě přilnavosti doporučujeme podložku omýt vlažnou vodou a saponátem. Efekt přilnavosti se opět obnoví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky interiéru
Hmotnost: 0.08 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 9.12.2020
šikovná

 

Carmotion je značka, která zahrnuje mnoho zajímavých, pečlivě vybraných produktů. U jejich produktů odpovídající kvality, najdete výrobky atraktivní a spolehlivě zabalené. Je to dynamická značka zavádějící mnoho nových produktů s lepšími technickými řešeními tak, aby poskytovaly větší spokojenost každému uživateli. Zaměřují se na praktické produkty, které usnadňují život každému řidiči.